Dne 11.5.2024 odehrál A tým mistrovské utkání v Kozojedech, které vyhrál 0:6.

branky: Kubička, Synek, Exner, Havránek, Procházka I., vlastní

sestava: Procházka I. - Procházka R., Synek, Kuchař, Homolka - Petrák, Dejl, Růžinský, Kubička -

Havránek, Mašín

střídali: Exner, Chramosta

Áčko dnes přiváží z Kozojed všechny tři body po výhře 6:0. Šest branek, šest různých střelců. Viktoria odjížděla k utkání pouze ve 13ti hráčích a to ještě z depozitu musel být vytáhnut Ondra Exner a první start za Áčko si připsal David Chramosta, kterému to poslední dny střílelo. Pro nemoc chyběli Mytrovka, Pohl a Pěchouček. Zranění nepustilo do hry ani Hanuše. Keramické trhy zase zabránily startu Micala a Čábelky a Krutský se jel pro změnu podívat na derby pražských S. Jenže 13 statečných přistoupilo k utkání velmi dobře a nedalo domácím jakoukoliv šanci na bodový zisk. První branku vstřelil po pěkné přihrávce Tomáše Dejla v 19. minutě po samostatném úniku Lukáš Kubička - 1:0. Další branku přidal v 29. minutě zpoza vápna Lukáš Synek - 2:0. Minutu před koncem poločasu si domácí vstřelili vlastní gól - 3:0. Druhý poločas už se prakticky hrál jen z povinnosti. V 64. minutě se dočkal branky i Ondra Exner, který byl na hřišti sotva tři minuty - 4:0. Pátou branku přidal Roman Havránek - 5:0. V 76. minutě byl ve vápně faulovaný aktivní Ondra Exner a protože chyběl tradiční exekutor penalt Jirka Hanuš, dostal šanci Ivo Procházka a upravil na konečných - 6:0. Radim tak bez problémů vítězí a připisuje si další tři body do tabulky a protože Jevany prohrály v Břežanech, znamená to, že Áčko má již sedmibodový náskok v čele tabulky a do konce zbývá posledních pět zápasů. Příští týden odehraje Viktoria klíčové utkání v sobotu 18. května doma od 17:00 proti Liblicím.