Soupisky týmů
Dospělí soupiska
Ivo Procházka
Roman Havránek
David Mical
Jiří Hanuš
Miloš Růžinský
Tomáš Růžinský
Jan Mašín
Petr Král
Jan Vaníček
Jan Žoudlík
Lukáš Homolka
Lukáš Synek
Tomáš Soukal
Roman Procházka
Ondřej Exner
Evgeny Kononov
Adam Krutský
Tomáš Bříza
Jaroslav Čábelka
Tomáš Dejl
Pavel Chramosta
Michal Helcl
Adam Trumpus
Tomáš Trumpus
Aleš Siňor
Martin Grulich
Anton Michalák
Karel Polesný
Devanil Dos Santos
Tomáš Vaníček
Pavel Štěpán
David Pěchouček
Stanislav Mytrovka
Jan Vaníček
Adam Pohl
Realizační tým:
Trenér A tým: Roman Havránek
Asistent A tým: Ivo Procházka
Trenér B tým: Jan Žoudlík
Asistent B tým: Radek Procházka
Dorost soupiska
Martin Neumann
Jakub Rak
Tomáš Urban
Martin Dvořáček
Lukáš Kubička
Vojtěch Klabzuba
Ondřej Petrák
Matouš Novotný
Aleš Kůrka
Michal Sýkora
Ondřej Tuček
Filip Michalák
Jan Růžička
David Chramosta
Michal Vinš
Matyáš Kučaba
Dominik Široký
David Růžička
Vojtěch Češpiva
Oliver Hovorka
Petr Šimon
Matyáš Koloc
Jan Zedník
Jakub Hyský
Lenny Kuchař
Realizační tým:
Trenér: Jan Mašín
Asistent: Tomáš Kropáček
Starší žáci soupiska
Sebastián Gondáš
Daniel Zeman
Martin Bečka
Štěpán Michalák
Robert Černík
Oliver Kopecký
Ondřej Horák
David Kalenský
Matěj Čáslava
Matyáš Polák
Antonín Romočuský
Josef Petránek
Jiří Fojtík
Kristián Zajíček
Daniel Lalík
Vojtěch Pavlas
Jan Málek
Matouš Velký
Jakub Bandy
Vojta George
Realizační tým:
Trenér: Michal Zedník
Trenér: Tomáš Bříza
Mladší žáci soupiska
Adam Bejšák
Andriana Talacková
Filip Růžička
Štěpán Polášek
Matěj Zeman
Denis Loukota
Marie Švejnohová
Matyáš Horák
Antonín Královský
Michal Košvanec
Denisa Mašínová
Dušan Hrabal
Jitka Růžičková
Dominik Krucký
Klára Karkošová
Karel Zajíček
Jakub Kopecký
Kryštof Jidovu
Lucie Heydušková
Antonín Čáp
Jakub Farkaš
Lukáš Musílek
Veronika Kovalczuková
David Mědílek
Erik Busta
Veronika Vojtová
Realizační tým:
Trenér: Tomáš Růžička
Trenér: Dušan Hrabal
Starší přípravka soupiska
Dominik Exner
Jan Krupička
Matěj Novák
Tomáš Beneš
Sabina Kolenská
Petr Chvatík
Sebastian Radechovský
Vojtěch Holub
Samuel Grajciar
Finn Keeler
Matěj Pechman
Filip Kolenský
Denis Čermák
Veronika Poláčková
Realizační tým:
Trenér: Martin Dvořáček
Trenér: Tomáš Dvořáček
Asistent: Jaroslav Kolenský
Asistent: Lukáš Homolka
Mladší přípravka soupiska
Amálie Dvořáčková
Ondřej Houžvička
Mikuláš Hrabal
Tomáš Tuček
Michal Novotný
Nikola Poláková
Rozálie Červinková
David Vojta
Realizační tým:
Trenér: Dušan Hrabal
Trenér: Tomáš Dvořáček
Trenér: Ondřej Exner
Asistent: Lukáš Drahoňovský